Metamorfoza Adriana z Krakowa

Przedstawiam wam Adriana! Mojego podopiecznego, z którym pracowałem przez 8 miesięcy. Patrząc na tą metamorfozę nasuwa się pytanie czy istnieją jakieś cudowne sposoby na osiągnięcie takich efektów? Owszem istnieją..

Efekt widoczny na zdjęciach zajął 6 miesięcy pracy. W tym czasie Adrian zrzucił 26 kg! Przez cały ten okres czasu Adrian systematycznie trenował 3 razy w tygodniu pod okiem trenera personalnego oraz zmienił swoje odżywianie na takie, które wspomaga organizm w pozbywaniu się tkanki tłuszczowej i wspomaga zdrowie i samopoczucie. Adrian miał dostosowaną kaloryczność oraz makroskładniki do własnych potrzeb. Aktywność fizyczna również uwzględniona została pod kątem jego aktualnej sprawności i stanu zdrowia.

Czy było łatwo osiągnąć taki progres? I tak i nie, ponieważ każda zmiana wymaga zaangażowania, czasu i cierpliwości, a także mnóstwa energii. Czasami pojawiają się chwile zwątpienia i chęć rezygnacji. Takie momenty zawsze będą się pojawiać gdy dążymy do celu, który chcemy osiągnąć, ale warto każdego dnia zrobić chociaż jeden mały krok w kierunku swojego celu!

 

 

 

Dodaj komentarz