O mnie

Norbert Gotz - magister wychowania fizycznego (AWF w Krakowie), Trener personalny, dietetyk i masażysta, Instruktor gimnastyki sportowej, kulturystyki i pływania, wiceprezes Fundacji Kultury i Sportu 44, założyciel bloga Trening przy kawie, prowadzi kanał na YouTube o tematyce lifestyle, bloger dla portalu fitness WP, pasjonat medycyny naturalnej, ratownik wodny. 

instruktorzy.info/baza,norbert_gotz

Z aktywnością fizyczną jestem związany od wczesnych lat życia. Od samego początku lubiłem spędzać czas na treningach, na których mogłem doskonalić ruch i kształtować formę, obserwować jak ciało reaguje na zadany bodziec treningowy. Ciekawiło mnie ciało człowieka z biologicznego i anatomicznego punktu widzenia. Będąc jeszcze w szkole średniej pragnąłem poznać wszelkie mechanizmy i procesy fizjologiczne zachodzące w ludzkim ciele odpowiadające nie tylko za ruch, ale także za wszelakie procesy życiowe.

Głównie specjalizuję się w redukcji tkanki tłuszczowej i kształtowaniu estetycznej sylwetki, poprawy funkcjonalnej sprawności fizycznej, a także poprawy samopoczucia i  ogólnego stanu zdrowia za pomocą odpowiedniej diety i wysiłku fizycznego.

Obecnie trenuję kalistenikę i rolkarstwo stale się doskonaląc. Wolne chwile wykorzystuję także na naukę tańca towarzyskiego i discofoxa. Swoją wiedzę regularnie uzupełniam na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wszystko po to, aby pomagać Wam na najwyższym poziomie. Dla mnie najważniejsze jest Wasze zadowolenie oraz Wasz osobisty sukces, który będzie oznaczał także mój sukces!
 

 Podejmij wyzwanie już dziś, aby jutro cieszyć się żelaznym zdrowiem i plażową sylwetką!

  

 

Dyplom ukończenia AWF
w Krakowie (st. magisterskie)
Dyplom ukończenia AWF
w Krakowie (st. licencjackie)
Dyplom ukończenia kursu Trenera personalnego

Kurs masażu klasycznego

Szkolenie Aktywna przez 9 miesięcy

Szkolenie Zdrowy kręgosłup

szkolenie mobility

Szkolenie Mobility

Szkolenie Aktywny senior
Legitymacja Instruktora gimnastyki
Kurs Instruktora Kulturystyki
Legitymacja Instruktora pływania

Szkolenie z treningu na expanderach

 

I Krakowski Kongres Trenerów Personalnych

 

 

 

Kurs Ratownika Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Seminarium Fit Akademia

 

Trener współpracujący

Artur Haras - magister wychowania fizycznego (AWF w Krakowie). Instruktor sportu kulturystyki, instruktor tenisa ziemnego. Pasjonat kulturystyki i kształtowania ciała. Aktywnie trenuje od 10 lat kończąc w tym czasie kurs dietetyki sportowej, kurs treningu na expanderach, szkolenia z zakresu stretchingu. Od kilku lat prowadzi zajęcia z grupami początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych w kulturystyce. Jego wychowanką jest tegoroczna (2017) Mistrzyni Pucharu Polski oraz reprezentantka Polski w fitness sylwetkowym. Treningi personalne dostosowuje do potrzeb podopiecznych. Artur współpracuje ze mną prowadząc treningi personalne na południu Krakowa.